Atık Kasa & Konteyner Hizmeti

 

Atık kasa ve konteyner sağlama hizmetini herkese vermekteyiz. Bu hizmet genel anlamda çok fazla çöp üreten işletmelerden ya da kurumlardan talep görmektedir. Bu çöplerin toplanıp nakliyat hizmetleri ile imha alanına ulaştırılması hizmetini de en iyi şekilde vermekteyiz. Tehlikeli ve yanıcı madde taşıması onaylı araçlarımız sayesinde kolay bir nakliyat hizmetini de her daim en iyi şekilde müşterilerimize sağlamaktayız.

 

Araçlarımızın tamamı kolay bir şekilde nakliyat sağlamak ve güvenliği korumak adına GPS sistemine sahiptir. Bu sayede aracın bulunduğu konum basit cihaz uygulamaları sayesinde dilendiği zaman kontrol edilebilir. Daha pek çok açıdan konteyner ve kasalarımız oldukça güvenlidir. Ayrıca hızlı da çalışıyoruz.

 

Nakliye ekibimiz tamamen profesyonel çalışanlardan oluşuyor. Bu sayede istek alır almaz yola koyuluyoruz. Ayrıca konteyner ve kasalarımız dolduktan sonra taşıma talebi alır almaz tekrar yola çıkıyoruz. Bu yüzden işletme ya da kurum yakınında oluşması muhtemel kötü kokuyu da anında engelliyoruz.

 

 

Güvenlikli Atık Kasa Ve Konteyner Hizmeti

 

Güvenli atık kasa & konteyner hizmeti verirken çevreye zarar vermeden ve insanları koruyarak nakliyatı gerçekleştiririz. Ambalaj atığı gibi ürün atıklarını geçici olarak depolayarak işletme sahiplerine alandan tasarruf hizmet ide veriyoruz. Ayrıca atık konteyner ve kasalarımız tamamen yangına karşı dayanıklıdır.

 

Açık alanda bulunan fabrika, tesis ya da hastane gibi alanlarda yangını tamamen önler. Bu da tamamen bir güvenlik durumu oluşturur. Ürettiğimiz tüm bu atık konteyner gerekirse tesisat (elektrik ya da havalandırma) ya da sızıntı için havuz gibi durumlar içinde kullanılabilir.

 

Sonuç olarak atık kasa & konteyner hizmeti sayesinde pek çok alanda müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Yüksek kaliteli kasa ve konteyner ile güvenlik açısından asla bir sorun ortaya çıkmaz. GPS sistemi sayesinde de her daim araç konumu tespit edilebilir.